Contactor 95A 1 NO/1 NC 230V 50-60HZ with reference LC1D95P7 from the brand SCHNEIDER ELECTRIC
SCHNEIDER ELECTRIC
Contactor 95A 1 NO/1 NC 230V 50-60HZ
REF
LC1D95P7
(0)
Free shipping
Up to -6% for professionals. Discover it.
Buy now and receive it between 18 and May 19
Express free delivery
Earn +381 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about Contactor 95A 1 NO/1 NC 230V 50-60HZ
Reference
LC1D95P7
SKU
SCH5DC02DA8
Object
Contactor
Number of poles
3 NA
Assembly
Plate. Profile
Frequency
50.00 - 60.00 Hz
Intensity
95 A