Contactor 32A 1 NO/1 NC 230V 50-60HZ 4P with reference LC1DT32P7 from the brand SCHNEIDER ELECTRIC
SCHNEIDER ELECTRIC
Contactor 32A 1 NO/1 NC 230V 50-60HZ 4P
REF
LC1DT32P7
(0)
Up to -6% for professionals. Discover it.
Buy now and receive it between 18 and May 19
Express delivery
Earn +69 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about Contactor 32A 1 NO/1 NC 230V 50-60HZ 4P
Reference
LC1DT32P7
SKU
SCH0842B1AD
Frequency
50.00 - 60.00 Hz
Intensity
32 A