Contactor 25A 1 NO/1 NC 24V 50-60HZ with reference LC1D25B7 from the brand SCHNEIDER ELECTRIC
SCHNEIDER ELECTRIC
Contactor 25A 1 NO/1 NC 24V 50-60HZ
REF
LC1D25B7
(0)
Up to -6% for professionals. Discover it.
Buy now and receive it between 18 and May 19
Express delivery
Earn +87 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about Contactor 25A 1 NO/1 NC 24V 50-60HZ
Specifications
Manufacturer
SCHNEIDER ELECTRIC
Reference
LC1D25B7
SKU
SCH2DB1432B
Object
Contactor
Number of poles
3 NA
Assembly
Plate. Profile
Frequency
50.00 - 60.00 Hz