Contactor 18A 1 NO/1 NC 24V 50-60HZ with reference LC1D18B7 from the brand SCHNEIDER ELECTRIC
SCHNEIDER ELECTRIC
Contactor 18A 1 NO/1 NC 24V 50-60HZ
REF
LC1D18B7
(0)
Up to -6% for professionals. Discover it.
Buy now and receive it between 18 and May 19
Express delivery
Earn +61 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about Contactor 18A 1 NO/1 NC 24V 50-60HZ
Reference
LC1D18B7
SKU
SCH3617650D
Frequency
50.00 - 60.00 Hz