Contactor 12A 1 NO/1 NC 230V 50-60HZ with reference LC1D12P7 from the brand SCHNEIDER ELECTRIC
SCHNEIDER ELECTRIC
Contactor 12A 1 NO/1 NC 230V 50-60HZ
REF
LC1D12P7
(0)
Up to -6% for professionals. Discover it.
Buy now and receive it between 27 and May 29
Earn +47 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about Contactor 12A 1 NO/1 NC 230V 50-60HZ
Reference
LC1D12P7
SKU
SCHA81F3F6F
Frequency
50.00 - 60.00 Hz