VIGI NG125/125 4P 300mA Class A Residual Current Circuit Breaker with reference 19042 from the brand SCHNEIDER ELECTRIC
SCHNEIDER ELECTRIC
VIGI NG125/125 4P 300mA Class A Residual Current Circuit Breaker
REF
19042
Free shipping
Up to -6% for professionals. Discover it.
Buy now and receive it between 18 and May 19
Express free delivery
Earn +477 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about VIGI NG125/125 4P 300mA Class A Residual Current Circuit Breaker
Specifications
Manufacturer
SCHNEIDER ELECTRIC
Reference
19042
SKU
SCH24DB3593
Object
Differential block
Tension
230.00 - 415.00 V
Number of poles
Nominal current
125 A