Haier Revive Plus 5x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (4) + 3.5 kW with reference HAIERREVIVEPLUS25(4)35 from the brand HAIER
HAIER
Haier Revive Plus 5x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (4) + 3.5 kW
REF
HAIERREVIVEPLUS25(4)35
(0)
Free shipping
Up to -6% for professionals. Discover it.
Buy now and receive it between 18 and May 19
Express free delivery
Earn +2,280 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about Haier Revive Plus 5x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (4) + 3.5 kW