Haier Revive Plus 5x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (3) + 3.5 kW (2) with reference HAIERREVIVEPLUS25(3)35(2) from the brand HAIER
HAIER
Haier Revive Plus 5x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (3) + 3.5 kW (2)
REF
HAIERREVIVEPLUS25(3)35(2)
(0)
Free shipping
Up to -6% for professionals. Discover it.
Buy now and receive it between 18 and May 19
Express free delivery
Earn +2,290 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about Haier Revive Plus 5x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (3) + 3.5 kW (2)