Haier Revive Plus 5x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (2) + 3.5 kW (3) with reference HAIERREVIVEPLUS25(2)35(3) from the brand HAIER
HAIER
Haier Revive Plus 5x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (2) + 3.5 kW (3)
REF
HAIERREVIVEPLUS25(2)35(3)
(0)
Free shipping
Up to -6% for professionals. Discover it.
5x1 system with integrated Wi-Fi, ideal for cooling or heating five rooms with combined capacities of 2.5 kW and 3.5 kW. Delivers pure air with UVC Plus, low energy consumption, individual control, and quiet comfort throughout the home.
Buy now and receive it between 22 and May 25
Free shipping
Earn +2,620 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about Haier Revive Plus 5x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (2) + 3.5 kW (3)