Haier Perla Premium 3x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (2) + 3.5 kW with reference HAIERPERLAPREMIUM25(2)35 from the brand HAIER
HAIER
Haier Perla Premium 3x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (2) + 3.5 kW
REF
HAIERPERLAPREMIUM25(2)35
(0)
Free shipping
Up to -7% for professionals. Discover it.
Buy now and receive it between 18 and May 19
Express free delivery
Earn +1,625 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about Haier Perla Premium 3x1 Air Conditioner with WiFi 2.5 kW (2) + 3.5 kW