Air Conditioner 3x1 with WiFi 6.8 kW Samsung WindFree Comfort S2 2.5 kW (2) + 3.5 kW with reference KITSAMWINDFREE68-09+09+12 from the brand SAMSUNG
SAMSUNG
Air Conditioner 3x1 with WiFi 6.8 kW Samsung WindFree Comfort S2 2.5 kW (2) + 3.5 kW
REF
KITSAMWINDFREE68-09+09+12
(0)
Free shipping
Up to -6% for professionals. Discover it.
Options
Samsung WindFree™ Comfort S2 3x1 Air Conditioner, 2.5 kW (2) + 3.5 kW. Featuring WindFree™ technology for gentle and efficient cooling. Composed of three indoor units, one outdoor unit, and a remote control.
Buy now and receive it between 18 and May 19
Express free delivery
Earn +2,134 Sumis for purchasing this product
More about the product
Information about Air Conditioner 3x1 with WiFi 6.8 kW Samsung WindFree Comfort S2 2.5 kW (2) + 3.5 kW