2x1 Air Conditioner with WiFi Daikin Perfera 2.0 kW + 5.0 kW with reference KITDAIPER2MXM50A2050 from the brand DAIKIN
DAIKIN
2x1 Air Conditioner with WiFi Daikin Perfera 2.0 kW + 5.0 kW
REF
KITDAIPER2MXM50A2050
(0)
Free shipping
Up to -4% for professionals. Discover it.